CAFÉGRAFF

Příjemná restaurace s kavárnou vídeňského stylu, kde zapomenete na shon moderního světa. Naše menu připravované pod vedením šéfkuchaře Petra Tamme vychází z české gastronomie inspirované francouzskou kuchyní. Skvěle jej doplňuje široká nabídka kvalitních evropských vín. Od úterý do soboty je vám také k dispozici náš zkušený someliér, který vám doporučí vhodné víno k vašemu pokrmu.

Café Graff se pyšní především kvalitou jídla a skvělým servisem. Nejenže si jídlo u nás vychutnáte, ale také poznáte, co se skrývá za konceptem „zážitek ze servírování“.

Velký prostor restaurace skýtá nespočet možností k posezení. Komfortní křesla, neformální stolečky, pohodlné boxy, ale také elegantní a slavnostní prostření. Café Graff je tak ideálním místem jak na dopolední kávu a pracovní snídani, tak na popracovní skleničku s přáteli či romantickou večeři s partnerem.

Elegantní prostor restaurace lze také využít pro soukromou akci s rautem.


Naše cukrárna

Mlsné jazýčky uspokojí nabídka lahodných domácích dezertů od naší šéfcukrářky. A co by to bylo za dezert bez kávy? Café Graff nabízí několik druhů prémiových káv.